Praca na magazynie - OD ZARAZ. 4400 zł + premia

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Piątek, 26 Kwiecień, 2024  07:20

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Hermes Fulfilment sp.z.o.o.

Opis oferty pracy

Jesteśmy Hermes Fulfillment — zorientowaną na klienta firmą Otto Group zajmującą się magazynowaniem i logistyką zwrotów. W naszych obiektach w Niemczech, Polsce, Czechach i Szwajcarii przechowujemy i pakujemy artykuły dla sklepów takich jak OTTO, bonprix i About You.

Stanowisko: Operator Centrum Logistycznego
Lokalizacja: Konin Żagański

Twój zakres obowiązków:
- Sprawdzenie towaru pod kątem technicznym poprzez porównanie: numeru artykułu, rozmiaru, części składowych oraz pod kątem kolorystycznym (porównanie koloru ze wzornikiem).
- Kontrola jakości artykułu pod kątem uszkodzeń, plam, wad produkcyjnych.

Nasze wymagania:
- Zdolności manualne,
- Chęć do nauki,
- Spostrzegawczość,
- Dobra organizacja pracy,
- Sumienność, rzetelność, uczciwość,
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (pracujemy w równoważnym systemie czasu pracy).

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie: 4400 zł/msc brutto,
- Premia miesięczna w wysokości do 15% wynagrodzenia,
- Codziennie bezpłatny ciepły posiłek, przekąski, owoce i gorące napoje,
- Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karpiowe, świadczenia dla dzieci oraz konkursy z nagrodami dla pracowników i ich dzieci,
- 1000 zł brutto za polecenie pracownika,
- Dojazd do pracy autobusem linii 17 (połączenie autobusowe na trasie Żagań-Iłowa-Gozdnica),
- Nowoczesne i bezpieczne miejsce pracy z możliwościami awansu,
- Wsparcie doświadczonego trenera w okresie wdrożenia,
- W pełni wyposażone stanowiska pracy, w tym odzież roboczą,
- Przyjazną atmosferę w pracy.

Jesteś zainteresowana/y? Uzupełnij formularz i dołącz do naszego zespołu :)
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Na Lento.pl od 10 maj 2023
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków